تصویر برند انتخاباتی
تصویر برند انتخاباتی رای می آورد یا  برند انتخاباتی ؟!
۲۴ مهر, ۱۳۹۷
طرح استانی شدن انتخابات مجلس
استانی شدن انتخابات مجلس (مصوب مجلس دهم)
۱۷ آذر, ۱۳۹۷

رادیو کاندیدا خدمتی دیگر از سایت نبض تبلیغات انتخاباتی

رادیو کاندیدا برای اولین بار و توسط سایت نبض تبلیغات انتخاباتی با هدف آموزش چگونگی پیروزی در انتخابات و شیوه های صحیح و کارآمد برگزاری کمپین انتخاباتی موفق و تاثیر گذار بنیان نهاده شده است.

 

سایت نبض تبلیغات انتخاباتی در غالب فایل های صوتی آموزشی و انتشار آن در فضای مجازی سعی در آن دارد تا طی فرآیند پر پیچ و خم انتخابات در کنار کاندیدا ها (و نیروهای علاقه مند ستادی) بوده و راهنمای آنها باشد.

رادیو کاندیدا

رادیو کاندیدا در کنار فتو کاندیدا

 

و برای اولین بار در کانال تلگرامی ما معرفی شدند و پس از آن در سایت نبض تبلیغات انتخاباتی نیز استفاده می شوند.

 

کانون مشاوره و تبلیغات نگاه ارزش باور (دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) می باشد.نگاه ارزش باور همجنین به عنوان بنیان گذار و متولی سایت نبض تبلیغات انتخاباتی و کانال irentekhabat@  نیز می باشد. همچنین به عنوان پرچمدار امر آموزش تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیزکوشاست.

 

 نگاه ارزش باور اکنون در عرصه مشاوره ، آموزش و اجرای کلیه مراحل یک کمپین انتخاباتی به یکی از شناخته شده ترین مراکز تخصصی برند سازی و تبلیغات انتخاباتی در کشور تبدیل شده است.

 

خبر های خوب

 

در رادیو کاندیدا قصد داریم تا کاندیدا های گرامی را با اصول اولیه و صد البته مهم در طول یک فرآیند شرکت تا پیروزی در انتخابات آشنا کنیم. “مژده آنکه رادیو کاندیدا حاوی خبر های خوب دیگری نیز خواهد بود” که هر کدام در جای خود و زمان مناسب به اطلاع کاندیداهای گرامی و نیروهای ستادی علاقه مند به فرآیند تبلیغات انتخاباتی (به عنوان حلقه اول مخاطبان رادیو کاندیدا) خواهد رسید.

 

مجموعه نگاه ارزش باور تا انتخابات بعدی! در کنار شما خواهد بود؛ فراموش نکنید که فعالیت های انتخاباتی شما و ستاد انتخاباتی شما پس از انتخابات (فارق از نتیجه آن) پایان نخواهد پذیرفت…

 

با آرزوی موفقیت

کانون مشاوره تبلیغات نگاه ارزش باور

مرکز تخصصی برند سازی و تبلیغات سیاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *